OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 marca 2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu

31 marca 2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu rok C

1. Nabożeństwo pokutne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.00.
  2. Przypominamy, że od 1 kwietnia nastąpi zmiana porządku Mszy św. w dni powszednie. Msza św. wieczorna do końca września będzie odprawiana o godz. 19.00, a kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00-18.00.
  3. W tym tygodniu, ze względu na odbywającą się spowiedź w parafiach naszego dekanatu, Kancelaria parafialna czynna wyłącznie w czwartek od godz. 17.00 – 18.00.  W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  4. W środę o godz. 18.15 spotkanie Grupy Biblijnej.
  5. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  6. I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 18.15.
  8. W piątek o godz. 19.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  9. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 ks. Paweł Siwek odwiedzi chorych.
  10. W sobotę o  godz. 15.30 na stadionie Górnika w Wałbrzychu uroczysta 15. Msza św. papieska pod przewodnictwem Ks. Kard. Stanisława Dziwisza – świadka świętości Jana Pawła II. Mszę św. poprzedzi Droga Krzyżowa o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i dziękczynienia.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  12. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w V niedzielę Wielkiego Postu (07-10.04.2019 r.). Przewodnikiem będzie ks. Krzysztof Herbut Wszystkich prosimy o modlitwę i ofiarowanie piątkowego postu za naszą parafię i księdza rekolekcjonistę.
  13. Bardzo prosimy w imieniu Parafialnej Grupy Caritas o pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących. Wzorem lat ubiegłych możemy ofiarować produkty długoterminowe bądź złożyć ofiarę przy stoliku, gdzie Grupa Charytatywna rozprowadza świece wielkanocne Caritas.
  14. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, ołtarza Adoracji i świąteczny wystrój kościoła, które możemy składać do skarbony znajdującej się po środku kościoła. Natomiast jałmużnę postną tradycyjnie składamy przy figurze św. Antoniego.
  15. Intencje Mszalne można zamawiać w zakrystii po Mszy św.
  16. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy wytrwałości i radości w kroczeniu drogą wielkopostnej przemiany.