OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.07.2017 r XVII NIEDZIELA ZWYKŁA A

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA   A

1. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. codziennie od godz. 18.30 – 18.55.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  3. Nasz kościół jest otwarty codziennie. Zachęcamy wszystkich wiernych do chwili adoracji Jezusa Eucharystycznego.
  4. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W I czwartek miesiąca o godz. 19.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
  6. W I piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 19.00.
  7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańcowych.
  9. W miesiącu sierpniu są jeszcze wolne intencje mszalne, które można zamawiać w kancelarii i zakrystii po Mszach św.
  10. Pielgrzymi gr. 6 – wałbrzyskiej – wyruszają na pątniczy szlak dziś po uroczystej Mszy św. sprawowanej w kościele św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Osoby należące do grupy duchowego uczestnictwa zapraszamy począwszy od poniedziałku do udziału we Mszy św. wieczornej połączonej z Apelem Jasnogórskim.
  11. W tym tygodniu wspominać będziemy w liturgii:
  • we wtorek – św. Alfonsa Liguoriego
  • w czwartek – św. Jana Vanneya
  1.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  2. Odpowiadając na coroczny apel, aby miesiąc sierpień stał się dla nas czasem abstynencji od alkoholu, prosimy o wpisywanie się do Księgi Abstynenckiej, która została wyłożona przy ołtarzu bocznym (św. Rodziny).
  3. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych. Udającym się na wakacyjne urlopy życzymy miłego i dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o naszym  świadectwie wiary.