OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 czerwca 2018 – 9 Niedziela Zwykła

3 czerwca 2018 – 9 Niedziela Zwykła B

1. Dziękujemy pięknie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie procesji Bożego Ciała, jak również licznej grupie wiernych, która wzięła udział w procesji. Dziękujemy za udekorowanie mieszkań na trasie procesji i ofiarowanie kwiatów oraz ufundowanie dwóch nowych ołtarzy procesyjnych.
  2. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy XI Święto Dziękczynienia. Ofiary składane po Mszy św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Przez cały tydzień o godz. 18.30 zapraszamy wiernych na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od niedzieli do czwartku na zakończenie nabożeństwa procesja eucharystyczna.
  4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Procesja w ramach nabożeństwa czerwcowego.
  5. W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę wspom. Niepokalanego Serca NMP.
  7. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  8. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. 18.00 – 18.25.
  9. Młodzież z naszej parafii udaje się do Rzymu w dniach od 11-16.06 br., spotkanie przedwyjazdowe odbędzie się w czwartek  o godzinie 17:00 w salce przy plebanii.
  10. Nasza parafia organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci do Kołobrzegu w terminie 13-18.08 informacje u s. Augustyny oraz dla młodzież na Mazury w dniach od 20-25.08 informacje u ks. Pawła Siwka.
  11. W minioną niedzielę podczas kwesty na rzecz odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju zebrano kwotę 2284,35 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  13. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.