OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 maja 2016 – IX Niedziela Zwykła

29 maja 2016 – IX Niedziela Zwykła C

1. Dziękujemy pięknie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie procesji Bożego Ciała, jak również licznej grupie wiernych, która wzięła udział w procesji. Dziękujemy za udekorowanie  mieszkań na trasie procesji i ofiarowanie kwiatów.
  2. Od niedzieli do wtorku nabożeństwo ku czci Matki Bożej połączone z procesją eucharystyczną o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek święto Nawiedzenia NMP.
  4. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30.
  5. W środę wspomnienie św. Justyna, męczennika.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Procesja teoforyczna w ramach nabożeństwa czerwcowego. Z racji I czwartku miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W piątek przypada uroczystość ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Z racji I piątku miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30 do 18.25.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serce NMP.
  9. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. pod przewodnictwem Bpa Ignacego Deca na rozpoczęcie sympozjum poświęconego roli świeckich w Kościele pt. „Kościół ich czy nasz?”. Od godz. 10.15 obrady w Teatrze Zdrojowym. Zapraszamy również naszych parafian do udziału w tym wydarzeniu. Informacje szczegółowe na plakatach.
  10. Odwiedziny chorych wyjątkowo w sobotę od godz. 10.00 do 13.00.
  11. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Dziękczynienia. Ofiary składane po Mszach św. do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  12. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  13. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
  14. Przypominamy, że nasza parafia organizuje wyjazd dla dzieci na wakacje do Szklarskiej Poręby w terminie 16 – 20 sierpnia br. Zapisy i szczegółowe informacje u s. Damiany.
  15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej (nowy numer Bliżej Źródła)
  16. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.