OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 kwietnia 2018 – V Niedziela Wielkanocna

29 kwietnia 2018V Niedziela Wielkanocna  rok B

1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj szczególnie poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach majowychodprawianych w naszym kościele codziennie o godz. 18.30.
2. W środę 2 maja Narodowe Święto Flagi.Zachęcamy do wywieszenia biało-czerwonych flag na naszych posesjach.
3. W czwartek 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 19.00. W tym dniu wspominamy 227rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchodząc Święto Narodowe módlmy się za naszą Ojczyznę i wszystkich rodaków o pomyślność i Boże błogosławieństwo dla naszego kraju. Po Mszy św. o godz. 9.00 nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.
4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od godz. 17.00 18.00.
5. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
6. W I piątek miesiąca spowiedź św. dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00.
7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych od 9.00 13.00.
8. W związku z zamiarem zorganizowania Festynu Rodzinnego w dniu 20 maja br. pod hasłem Kochamy Cię Polsko ponownie kierujemy gorącą prośbą do parafian o upieczenie ciast,dostarczenie fantów na loterię oraz przedmiotów, które chcielibyście Państwo przekazać na Pchli Targ. Dochód z tegorocznego festynu pragniemy przeznaczyć na remont i adaptację salki dla dzieci, młodzieży oraz wspólnot parafialnych. Serdecznie dziękujemy za pomoc i okazaną życzliwość.
9. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.