OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 października 2018 r – XXX Niedziela Zwykła

28 października 2018 r. – XXX Niedziela Zwykła B

1. Dziś po raz 10 obchodzimy w Polsce Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku przeżywany jest pod hasłem Przerwać milczenie – tym razem nasz wzrok i serce kierujemy w stronę Kościoła w Pakistanie. Wraz z darem modlitwy możemy złożyć również nasz dar materialny podczas zbiórki po Mszy św.
  2. Kończymy miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe dziś o godz. 18.30 oraz od poniedziałku do środy o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy we wtorek na 16.30. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy.
  3. Zapraszamy w środę o godz. 17.00 na Mszę św. w intencji uczestników pielgrzymki różańcowej do Barda.
  4. Wypominki prosimy składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Plan modlitwy wypominkowej zostanie przedstawiony 4 listopada, ponieważ wciąż jeszcze składane są kartki wypominkowe.
  5. W czwartek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego 8.00; 9.30; 10.45; 12.00; 19.00. Zachęcamy wszystkie dzieci by w tym dniu przyszły przebrane za wybranego świętego. Spotykamy się o godz. 10.40 przed kościołem, ponieważ dzieci będą uczestniczyły w procesji na rozpoczęcie Mszy Świętej. Po Mszach św. jesienna zbiórka na rzecz Seminarium Duchownego w Świdnicy. Tego dnia o godz. 14.00 w kaplicy na cmentarzu rozpoczniemy procesję i nabożeństwo za zmarłych. Zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy. W czwartek nie będzie czynna kancelaria parafialna.
  6. 2 Listopada (piątek) przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00; 17.00 i 19.00. Dziś w zakrystii są przyjmowane intencje na Mszę Świętą zbiorową za zmarłych, którą będziemy sprawowali 2 listopada o godz. 17.00.
  7. W I piątek miesiąca od godz. 16.00 – 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.
  8. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP, a po niej nabożeństwo wynagradzające. Od godz. 9.00 – 13.00 odwiedziny chorych.
  9. Na przełomie roku, w dniach od 28.12 – 01.01, organizowane jest w Madrycie Europejskie Spotkanie Młodych w duchu Taize. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Podobnie jak w ubiegłym roku, nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła. W ubiegłym tygodniu ofiarowano kwotę 600 zł.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

KANCELARIA: we wtorek – 18.00-19.00.