OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 czerwca 2015 – XIII Niedziela zwykła

28 czerwca 2015 – XIII Niedziela zwykła B

1. Decyzją Biskupa Świdnickiego do pracy duszpasterskiej w naszej parafii zostało skierowanych dwóch kapłanów. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Pawła Siwka i Ks. Arkadiusza Harbara. Proszę parafian o modlitwę w intencji księży, którzy będą pełnili posługę duszpasterską w naszej wspólnocie.
  2. W poniedziałek 29. czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu naszą modlitwą otaczamy papieża Franciszka. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy Stolicę Apostolską. Tego dnia imininy obchodzi Ks. Paweł Siwek – wikariusz naszej parafii. Po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 19.45) zapraszam na spotkanie członków grupy charytatywnej.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do wtorku włącznie jest odprawiane o godz. 18.30.
  4. W I czwartek miesiąca o godz. 19.00 nabożeństwo eucharystyczne z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 18.00 do 19.00. O godz. 19.00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. W tym dniu obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zamina tajemnic Różańcowych.
  8. Dziękuję za pomoc materialną w prowadzonych pracach remontowych.
    W minionym tygodniu rodziny naszej parafii złożyły na remont domu parafialnego 110 zł.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  10. Przypominamy, że w naszym kościele trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku w godz. 7.30.-19.00 i w niedzielę w godz. od 13.00-19.00. Zapraszamy do indywidualnej adoracji.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  12. W zakrystii możana zamawiać Msze św. dziękczynne i błagalne. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc lipiec i sierpień.
  13. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.