OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 stycznia 2018 – III Niedziela Zwykła

27 stycznia 2018 – III Niedziela Zwykła rok C

1. W dniu dzisiejszym ofiarami zbieranymi na tacę wspieramy prace remontowe w kościele katedralnym w Świdnicy.
  2. W poniedziałek wspom. św. Tomasza z Akwinu
  3. W środę święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Świdnicy.
  4. W I piątek miesiąca od godz. 16.30 do 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży. Nabożeństwo I piątkowe o godz. 17.00.
  5. W piątek – 1 lutego godz. 19.00 Wielkie Kolędowanie z udziałem zespołu muzycznego-instrumentalnego Cantabo Dominum. Do udziału w tym wydarzeniu kończącym czas śpiewania kolęd serdecznie zapraszamy parafian, kuracjuszy i gości.
  6. W sobotę 02.02 – święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 17.00. Rozpoczynając każdą Mszę św. pobłogosławimy przyniesione gromnice. ofiarami składanymi tego dnia na tacę wspieramy potrzeby żeńskich zakonów klauzurowych, znajdujących się na terenie diecezji świdnickiej.
  7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 odwiedziny chorych. Ks. Paweł Kuriata odwiedzi chorych w sobotę 9 lutego.
  8. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 16.30 – 16.55.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego. Dziś również najnowszy numer gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  11. W minioną niedzielę podczas zbiórki na ubezpieczenie kościoła zebrano 1073 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom. Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła w ostatnim czasie ofiarowano w sumie 400 zł.
  12. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  13.  Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy błogosławionego tygodnia.