OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 grudnia 2015 r – Niedziela Świętej Rodziny

boze narodzenie2015

Drodzy parafianie, kuracjusze i goście.
Niech Nowonarodzony błogosławi Wam szczodrze.
Niech udziela wszelkich łask i darów.
Niech cały Nowy Rok będzie opromieniony Jego blaskiem, a w Waszych sercach niech zagości miłość, radość i pokój.

27 grudnia 2015 r. – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś przypada święto Świętej Rodziny. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Jest to dzień patronalny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz specjalistycznych poradni życia rodzinnego działających na terenie naszej diecezji.
  2. W poniedziałek – 28 grudnia br. od godz. 13.30 – do naszych domów przybędą kolędnicy misyjny. Dzieci naszej parafii wraz z opiekunami włączą się w ten sposób – dzięki państwa życzliwości – w ogólnopolską akcję pomocy misjom – Dzieci dzieciom.
  3. W czwartek (31 grudnia) ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszam do osobistego dziękczynienia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 oraz na Mszę św. o godz. 17.00, podczas której obejmiemy modlitwą wszystkich zmarłych z naszej parafii w minionym roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W piątek (1 stycznia) Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 8:00; 9.30; 10.45; 12.00 i 19.00. Nie będzie mszy św. o godz. 7.00. W tym dniu przypada Światowy Dzień Modlitw o Pokój na świecie. Z racji przypadającej uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W I sobota miesiąca: po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. W naszej parafii kolęda rozpocznie się od 4 stycznia 2016 r.
  7. Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego przy okazji rozprowadzania opłatków wigilijnych. Po odliczeniu kosztów zakupu opłatków złożyli Państwo w sumie 5.240 zł.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.

OAMDG