OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 marca 2017 –IV Niedziela Wielkiego Postu

26 marca 2017 –IV Niedziela Wielkiego Postu rok A

1. Nabożeństwo pokutne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00.
  2. Od wtorku do piątku oraz w niedzielę, zapraszamy w ciągu dnia do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu wystawionego w kaplicy adoracji.
  3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  4. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty: 20 minut przed poranną Mszą św. oraz od 16.30 – 16.55.
  5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla dzieci oraz o godz. 17.30 dla dorosłych i młodzieży.
  6. Spotkanie kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 18.00.
  7. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Odwiedziny chorych od godz. 9.00 – 12.00. Z racji zbliżających się świąt prosimy zgłaszać w zakrystii odwiedziny u osób chorych, których księża nie odwiedzają regularnie w I soboty miesiąca.
  8. W sobotę o godz. 18.30 spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Ofiary na kwiaty do Ołtarza Adoracji i Bożego Grobu możemy składać do skarbony bądź po nabożeństwie Gorzkich Żali.
  11. Bardzo prosimy w imieniu Parafialnej Grupy Caritas o pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych – cukier i makaron możemy składać do 2 kwietnia. Grupa charytatywna rozprowadza świece i paschaliki Caritas.
  12. Informujemy, że Towarzystwo Miłośników Szczawna-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie na palmę wielkanocną. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Towarzystwa.
  13. Zapraszamy do uczestnictwa w Społecznej Akademii Liderów. Jest to inicjatywa, która ma na celu wzmocnić kompetencje lidera, który chciałby bardziej zaangażować się w życie parafialne. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń. Zapisy do 10.04.br.
  14. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w V niedzielę WIelkiego Postu (02.-05.04.br.). Przewodnikiem będzie ks. Łukasz Czaniecki. Wszystkich prosimy o modlitwę i ofiarowanie piątkowego postu za naszą parafię i księdza rekolekcjonistę.
  15. Przy kościele można nabyć prasę katolicką oraz książki o Objawieniach w Fatimie, a także o MB Częstochowskiej w cenie promocyjnej 6 zł (regularna cena 14.99 zł). W parafialnej gazetce Bliżej Źródła znajduje się plan rekolekcji oraz kwietniowy numer gazety Dobre Nowiny.
  16. Przypominamy, że od 1 kwietnia (sobota) do końca września Msza św. wieczorna będzie sprawowana o godz. 19.00.
  17. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na fundusz remontowy (1130 zł).
  18. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy duchowej siły do radosnego podążania drogą przygotowania paschalnego.