OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 listopada 2017 r – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

26 listopada 2017 r. – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na budujące się kościoły w diecezji świdnickiej.
  1.  W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek przypada święto św. Andrzeja Apostoła. O godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W I piątek miesiąca od godz. 16.00 – 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.
  4. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 odwiedziny chorych.
  5. Przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wykonanie oświetlenia prezbiterium kościoła. Szacowany koszt inwestycji wraz z przygotowaniem nowej instalacji elektrycznej to ok. 12 tys. zł.
  6. W minioną niedzielę przedstawiciele parafii zebrali na fundusz remontowy kwotę 1131 zł. Na konto wpłynęło 790 zł. Na ogrzewanie kościoła ofiarowano 750 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.
  8. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  9. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego. W najnowszym numerze gazetki parafialnej Bliżej Źródła znajdziemy m. in. obszerną relację z Pielgrzymki do Fatimy.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG