OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 kwietnia 2015 – IV Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

26 kwietnia 2015 – IV Niedziela Wielkanocna  rok B

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą nasze Seminarium Duchowne oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej w naszej diecezji.
  2. Zachęcamy do obejrzenia prac dzieci naszej szkoły wykonanych w związku minionym tygodniem biblijnym. Prace znajdują się przy bocznym ołtarzu.
  3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  4. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj szczególnie poświęcony czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele będzie odprawiane o godz. 18.30. W I. piątek miesiąca spowiedź św. dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00.
  5. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski będziemy obchodzili liturgicznie w dniu 2. maja, ze względu na przypadającą 3 maja Niedzielę Wielkanocną. Msze św. o godz. 7.00 i 19.00. Po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych od 9.00 – 13.00. Natomiast w niedzielę o godz. 9.30 uroczysta Msza św., po której nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3. Maja.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Przypominamy, że począwszy od 1. maja Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane w naszym kościele  o godz. 19.00, a kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00. Natomiast w tym tygodniu kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00. W sprawach pilnych proszę umawiać się telefonicznie. Tel. 514863410.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na remont domu parafialnego. W minionym tygodniu rodziny naszej parafii złożyły na ten cel 250 zł.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela. Jest również do nabycia 4. numer gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  10. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.