OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26 czerwca 2016 – XIII Niedziela zwykła

26 czerwca 2016 – XIII Niedziela zwykła C

1. W dniu dzisiejszym po Mszach św. doroczna zbiórka do puszek na rzecz Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. Bóg zapłać wszystkim, którzy swoją ofiarą pragną wesprzeć posługę apostolską papieża Franciszka.
  2. W środę 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – naszą modlitwą otaczamy papieża Franciszka. W tym dniu imieniny obchodzi Ks. Paweł Siwek – wikariusz naszej parafii. Msza św w intencji ks. Pawła o godz. 19.00.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30 – do czwartku włącznie.
  4. Spowiedź św. od poniedziałku do czwartku w godz. od 18.00 – 18.25.
  5. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 18.00 do 19.00. O godz. 19.00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  8. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  10. Przypominamy, że w naszym kościele trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku w godz. 7.30-19.00 i w niedzielę w godz. od 13.00-19.00. Zapraszamy do indywidualnej adoracji.
  11. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Jubileuszowej w Roku Miłosierdzia do Rzymu w terminie od 1 do 9 października br. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w gablocie przed kościołem lub na stronie internetowej parafii.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  13. W zakrystii można zamawiać Msze św. dziękczynne, błagalne oraz za zmarłych. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc lipiec i sierpień.
  14. Wszystkim parafianom, kuracjuszom, gościom i udającym się na wakacje życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.