OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 listopada 2018 r – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada 2018 r. – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary złożone dzisiaj na tacę są przeznaczone na budujące się kościoły w diecezji świdnickiej. O godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z udziałem Chóru Salve Regina pt. „Pokolenia dla Pokoleń”.
  2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek przypada święto św. Andrzeja Apostoła. O godz. 18.00 spotkanie redakcji gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  4. Z piątku na sobotę (30.11-01.12.br.) na Jasnej Górze odbędzie się nocne czuwanie krucjaty różańcowej. Zapisy na pielgrzymkę pod opieką duchową ks. Pawła Kuriaty w zakrystii. Wyjazd w piątek o godz. 12.00. Koszt 60 zł.
  5. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 odwiedziny chorych.
  6. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
  7. Przy wyjściu z kościoła są rozprowadzane poświęcone opłatki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na ufundowanie Obrazu Miłosierdzia Bożego, który umieścimy w ołtarzu bocznym naszego kościoła. W miesiącu wrześniu (1415 zł) i listopadzie (946 zł) podczas zbiórek przykościelnych zebraliśmy na ten cel w sumie 2351 zł. Do zapłaty pozostało 5149 zł. Dziękujemy wszystkim fundatorom.
  8. W ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła ofiarowano 1200 zł. Serdecznie dziękujemy.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  11. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego oraz najnowszego numeru gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG