OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 czerwca 2017 – XII Niedziela zwykła

25 czerwca 2017 – XII Niedziela zwykła A

1. Decyzją Biskupa Świdnickiego – z dniem 26 czerwca – Ks. Arkadiusz Harbar został skierowany na studia specjalistyczne z zakresu prawa kanonicznego do Szwajcarii. W jego miejsce do pracy duszpasterskiej w naszej parafii został skierowany Ks. Paweł Kuriata. Dziękujemy Ks. Arkadiuszowi za posługę w naszej parafii. Prosimy parafian o modlitwę w intencji ks. Arkadiusza i ks Pawła.
  2. W czwartek 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu naszą modlitwą otaczamy papieża Franciszka. Ofiarami składanymi na tacę wspieramy Stolicę Apostolską. Tego dnia imieniny obchodzi Ks. Paweł Siwek i ks. Paweł Kuriata – wikariusze naszej parafii.
  3. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa do piątku włącznie jest odprawiane o godz. 18.30.
  4. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańcowych.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od godz. 17.00 do 18.00.
  7. Przypominamy, że w naszym kościele trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku w godz. 7.30 – 19.00 i w niedzielę w godz. od 13.00-19.00. Zapraszamy do indywidualnej adoracji.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. W zakrystii można zamawiać Msze św. dziękczynne i błagalne. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc lipiec i sierpień.
  10. W dniu dzisiejszym – 25 czerwca br. – od godz. 13.00 do 18.00 serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich do udziału w II Parafialnym Festynie Rodzinnym. W ramach programu: występy muzyczne, gry i zabawy dla dzieci, loteria fantowa, karaoke, smaczne posiłki, słodkie wyroby cukiernicze, licytacja „złotej dachówki” oraz losowanie nagród rzeczowych. Wszystkich serdecznie zapraszamy już od godz. 13.00 będzie można skorzystać ze smacznego posiłku – w menu: żurek, bigos, kiełbasa z grilla oraz pierogi. Dochód z tegorocznego festynu przeznaczymy na remont dachu naszego kościoła.
  11. Dziś przy kościołach naszej diecezji odbywa się zbiórka charytatywna pod hasłem Dar dla Aleppo. Zebrane fundusze będą wsparciem dla szpitala św. Ludwika w syryjskim mieście Aleppo, który wymaga gruntownego remontu i wyposażenia po zaprzestaniu działań wojennych w tym mieście. Wszystkim wspierającym to dzieło składamy serdeczne Bóg zapłać za okazaną życzliwość i wsparcie.
  12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.