OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 września 2017 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA rok A

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii świętujemy 15. rocznicę Chóru Salve Regina. Msza św. dziękczynna z udziałem chóru o godz. 12.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa; w środę – św. Wincentego a Paulo; W czwartek – św. Wacława; w piątek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w sobotę – św. Hieronima.
  3. Spotkanie scholi parafialnej we wtorek o godz. 17.45. Zapraszamy młodzież i dzieci  do wspólnego przygotowania oprawy muzycznej na niedzielne Mszę św.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek 29 września rozpoczniemy w naszej parafii nowennę przed uroczystym zawierzeniem naszej diecezji Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. Decyzją władz zakonnych s. Elżbieta – przełożona ss. Służebniczek, została skierowana do posługi w domu zakonnym w Rzymie. W piątek podczas Mszy św. o godz. 19.00 podziękujemy s. Elżbiecie, która przez siedem ostatnich lat posługiwała w zakrystii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. W sobotę (30.09.br) o godz. 17.00 odbędzie się katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych, którzy w październiku, listopadzie i grudniu planują chrzest dziecka, bądź zamierzają pełnić funkcję rodzica chrzestnego.
  8. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w sobotę o godz. 19.30.
  9. W przyszłą niedzielę – 1 października – podczas Mszy św. o godz. 10.45 dzieci klasy trzeciej przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają różańce. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  10. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  12. Zapraszamy członków Wspólnoty Żywego Różańca do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie w dniu 7 października br. (sobota). Koszt 25 zł.Zapisy w zakrystii.
  13. Do końca września trwają zapisy uczniów klasy I, ktorzy pragną rozpocząć przygotowania do I Komunii św oraz zapisy uczniów klasy VI i VII którzy pragną rozpocząć przygotowanie do sakramnetu bierzmowania.
  14. Przygotowując się do sezonu zimowego, prosimy parafian o składanie ofiar na zakup oleju opałowego do ogrzewanie naszego kościoła. Koperty są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
  15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.