OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 stycznia 2016 – III Niedziela Zwykła

24 stycznia 2016 – III Niedziela Zwykła rok B

1. Zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Dziękuję za cierpliwe oczekiwanie, wspólną modlitwę, chwile rozmowy, życzliwe przyjęcie. Bóg zapłać za złożone przy okazji kolędy ofiary, których część zostanie przekazana na potrzeby Seminarium Duchownego w Świdnicy i Kurii Biskupiej. Dziękuję również za życzliwość i troskę okazywaną ministrantom.
  2. W poniedziałek – w święto nawrócenia św. Pawła – kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W sobotę wspominamy w naszej diecezji święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Świdnicy. W przyszłą niedzielę ofiarami składanymi na tacę będziemy wspierać remont kościoła katedralnego w Świdnicy.       (komunikat)
  1. Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę (30.01) w godz. od. 9.00 do 12.30.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i potrzeby parafii. W styczniu zakupiliśmy 1000 l. oleju opałowego oraz zapłaciliśmy 2.580 zł za ubezpieczenie obiektów parafialnych.
  1. Informujemy, że w naszym kościele w ostatnim czasie niemal co tydzien dokonywano kradzieży, a w minionym tygodniu zostały skradzione głośniki pod chórem. Po konsultacji z Księdzem Biskupem została podjęta decyzja o konieczności zainstalowania monitoringu wewnątrz kościoła. Do czasu realizacji tego zadania będzie udostępniony dla wiernych jedynie przedsionek kościoła, a kościół będzie otwarany pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Inne ogłoszenia: intencje mszalne, czasopisma katolickie.