OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 lutego 2019 – VII Niedziela Zwykła

24 lutego 2019 – VII Niedziela Zwykła rok C

1. W dniu 1 marca obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny.
  2. W I piątek miesiąca od godz. 16.30 do 17.00 okazja do spowiedzi. Nabożeństwo I piątkowe o godz. 16.50.
  3. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 odwiedziny chorych.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela.
  5. Intencje mszalne na miesiąc marzec i kwiecień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.