OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 kwietnia 2016 – V Niedziela Wielkanocna

24 kwietnia 2016 – V Niedziela Wielkanocna rok C

1. Zgodnie z zapowiedzią i decyzją Biskupa Świdnickiego, dzisiejsza taca jest przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Świdnickiej.
  2. Wypełniając apel papieża Franciszka w dniu dzisiejszym, we wszystkich kościołach Europy, odbywa się zbiórka do puszek na rzecz mieszkańców Ukrainy dotkniętych skutkami wojny. W nadesłanym komunikacie papież Franciszek dziękuje i błogosławi wszystkim, którzy składając w tym dniu ofiarę, wyrażają solidarność z narodem Ukraińskim.
  3. W poniedziałek przypada święto św. Marka Ewangelisty.
  4. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  5. W piątek obchodzimy święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W zakrystii bądź kancelarii parafialnej można zamawiać intencje na nadchodzące miesiące.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela. Jest również do nabycia kolejny numer gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  9. Wszystkim parafianom, kuracjuszom oraz gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.