OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 czerwca 2018 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

24 czerwca 2018 –Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1. Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Podczas Mszy św. o godz. 9.30 pod przewodnictwem Biskupa Ignacego Deca dziękujemy Panu Bogu za posługę kapłańską Ks. Prałata Alojzego Schmidta w naszej parafii wspominając 100 rocznicę Jego urodzin. Po Mszy św. odsłonimy tablicę upamiętniającą jego postać przy placu, któremu władze miasta nadały jego imię.
  2. W środę przypada wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy. Msza św. o godz. 19.00 w intencji śp. Ks. Prałata Alojzego Schmidta z okazji urodzin – od wspólnoty Żywego Różańca.
  3. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na rzecz Stolicy Apostolskiej. Podczas Mszy św o godz. 19.00 będziemy modlili się w intencji solenizantów: ks. Pawła Kuriaty i Ks. Pawła Siwka.
  4. Przez cały tydzień o godz. 18.30 zapraszamy wiernych na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W przyszłą niedzielę – po Mszy św. o godz. 12.00 – zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Intencje mszalne na miesiąc lipiec, sierpień i wrzesień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  7. Nasza parafia organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci do Kołobrzegu w terminie 13-18.08 informacje u s. Augustyny oraz dla młodzież na Mazury w dniach od 20-25.08 informacje u ks. Pawła Siwka.
  8. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przez złożone w minionym tygodniu dary rzeczowe, wyrazili wrażliwość na potrzeby osób bezdomnych.
  9. Bóg zapłać za ofiary przeznaczymy na zapłatę za wykonanie instalacji monitorującej wnętrze naszego kościoła. Podczas zbiórki zebraliśmy 1163,22 zł.
  10. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.