OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 stycznia 2017 r – III Niedziela Zwykła

22 stycznia 2017 r. – III Niedziela Zwykła A

1. W dniu dzisiejszym w salce przy plebanii zostanie zorganizowana zbiórka fantów na Bal Charytatywny. Dziękujemy za okazaną pomoc. Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety na bal zostały już zarezerwowane. Prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 23 stycznia br.
  2. W środę 25 stycznia – w święto Nawrócenia św. Pawła – kończymy w Kościele Powszechnym Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Hasło tego tygodnia: Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas. Prosimy parafian o włączenie się do wspólnej modlitwy o jedność pomiędzy wyznawcami Chrystusa.
  3. Zapraszamy rodziców dzieci klasy III szkoły podstawowej na spotkanie formacyjne, które odbędzie się 27 stycznia (w piątek) w salce parafialnej. Grupa I (kl. IIIa) o godz. 16.00, grupa II (kl. IIIb) o godz. 18.00. Ze względu na charakter spotkania prosimy, aby koniecznie przyszli oboje rodzice.
  4. W sobotę (28 stycznia) o godz. 18.30 kolejne spotkanie Duszpasterstwa Młodych. Zapraszamy młodzież ze szkoły gimnazjalnej i średniej.
  5. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Franciszka Salezego; w środę święto Nawrócenia św. Pawła; w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa; w piątek bł. Jerzego Matulewicza; w sobotę św. Tomasza z Akwinu.
  6. Kontynuując wieloletni zwyczaj w imieniu Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich zapraszamy pracowników Służby Zdrowia w najbliższą niedzielę (29.01.br) na Mszę św. o godz. 12.00, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi Biskup Ignacy Dec. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe i noworoczne.
  7. W przyszłą niedzielę ofiarami zbieranymi na tacę wspieramy kościół katedralny w Świdnicy.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Małego Gościa Niedzielnego.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 19.00.
  10. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. od 16.30 – 16.55.
  11. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim, z którymi podczas tegorocznej kolędy mogliśmy się wspólnie pomodlić i porozmawiać. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary, z których część pokryje koszty ubezpieczenia obiektów parafialnych, część zostanie przekazana na potrzeby seminarium duchownego i kurii biskupiej, a pozostała część zostanie rozdzielona pomiędzy księży posługujących w naszej parafii. Dziękujemy również za życzliwość i troskę okazywaną ministrantom.