OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 maja 2017–VI Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 maja 2017–VI Niedziela Wielkanocna

 

 1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie przeżywamy dzień I Komunii Świętej. Otoczmy naszą modlitwą dzieci komunijne oraz ich rodziców. Przez cały tzw. Biały Tydzień dzieci komunijne wraz z rodzicami biorą udział w nabożeństwie majowym i Mszy św.
 2. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 16.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wraz z dziećmi komunijnymi.
 3. W poniedziałek o godz. 19.45 spotkanie ws. przygotowania Festynu Parafialnego. Zapraszamy przedstawicieli wspólnot parafialnych oraz osoby, które chciałyby włączyć się w przygotowanie tego wydarzenia.
 4. W związku z zamiarem zorganizowania Festynu Parafialnego w dniu 25 czerwca br. zwracamy się z gorącą prośbą do parafian o czynne włączenie się w przygotowanie tego wydarzenia poprzez: upieczenie ciast, przygotowanie potraw, dostarczenie fantów na loterię, sponsorowanie atrakcyjnych nagród. Prosimy o zadeklarowanie gotowości przygotowania ciast i potraw na listach znajdujących się w zakrystii.
 5. Od poniedziałku do środy trwają Kwartalne dni modlitw o urodzaje.
 6. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
 7. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8. W tym tygodniu nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.30
 9. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
 10. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
 11. W sobotę w katedrze świdnickiej o godz. 10.00 Biskup świdnicki udzieli święceń prezbiteratu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o diakonach, którzy tym czasie poprzez ćwiczenia rekolekcyjne przygotowują się do przyjęcia święceń kapłańskich.
 12. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z okazji przypadającego 26 maja Dnia Matki, zapraszamy wszystkie mamy na przedstawienie (pt. Domowy Słoń) przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej, które poprzedzi niedzielną  Mszę św. o godz. 10.45.
 13. Intencje mszalne na miesiąc czerwiec, lipiec i sierpień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
 14. Nasza parafia organizuje wyjazd dzieci na wakacje z Bogiem do Kudowy-Zdroju. Zapisy i szczegółowe informacje u s. Radosławy.
 15. Zapraszamy młodzież naszej parafii do wyjazdu na spotkanie modlitewne Lednica 2017. XXI Spotkanie Młodych pod hasłem Idź i kochaj odbędzie się 3 czerwca br. na Polach Lednickich. Zapisy u ks. Pawła.
 16. W minioną niedzielę podczas zbiórki na fundusz remontowy zebraliśmy kwotę 1317 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
 17. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.