OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 kwietnia 2018 – IV Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

21 kwietnia 2018 – IV Niedziela Wielkanocna  rok B

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszej parafii gościmy siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek. Po Mszy św. zbiórka ofiar nasze Seminarium Duchowne oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej w naszej diecezji.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, patrona naszej Ojczyzny.
  3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  4. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.30 do 18.55.
  5. W tym tygodniu próby dzieci przed uroczystością I Komunii Św. wg. ustalonego porządku.
  6. W środę o godz. 19.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Intencje można składać przy ołtarzu Matki Bożej.
  7. W przyszłą sobotę ministranci naszej parafii wraz z ks. Pawłem udają się do Strzegomia na turniej piłki nożnej.
  8. W związku z zamiarem zorganizowania Festynu Rodzinnego w dniu 20 maja br. zwracamy się z gorącą prośbą do parafian o upieczenie ciast, przygotowanie potraw i dostarczenie fantów na loterię. Dochód z tegorocznego festynu pragniemy przeznaczyć na remont i adaptację salki dla dzieci, młodzieży oraz wspólnot parafialnych.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz parafialnej gazetki Bliżej Źródła.
  10. Są jeszcze wolne intencje mszalne na najbliższe miesiące kwiecień, maj i czerwiec.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na remont prezbiterium. Do zapłaty pozostało ok. 1100 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za troskę o piękno naszego kościoła.
  12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.