OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 czerwca 2015 – XII Niedziela zwykła

21 czerwca 2015 – XII Niedziela zwykła B

1. Decyzją Biskupa Świdnickiego z dniem 27. czerwca br. Ks. Artur Bilski, wikariusz naszej parafii, został mianowany proboszczem parafii św. Bartłomieja Apostoła w Topoli. Dziękujemy serdecznie Ks. Arturowi za posługę duszpasterska pełnioną gorliwie, sumiennie, a przede wszystkim z pogodą ducha i uśmiechem oraz życzymy obfitości Bożych łask i życzliwości ludzkiej w wypełnianiu nowego zadania.
  2. W dniu dzisiejszym o godz. 12.00 Mszę św. prymicyjną w naszej wspólnocie parafialnej odprawi neoprezbiter ks. Kamil Pawlik. Po Mszy św. będzie można podejść do indywidualnego błogosławieństwa.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie zespół redakcyjny gazetki parafialnej Bliżej Źródła. Dziś przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer naszej gazetki.
  4. Od poniedziałku do środy w godz. 18.00-18.30 spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w związku z zakończeniem roku szkolnego.
  5. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W czwartek o godz. 9.00 Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej i Gimnazjalnej w Szczawnie-Zdroju.
  7. Nabożeństwo czerwcowe jest odprawiane codziennie o godz. 18.30.
  8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.45 przywitamy w naszej wspólnocie parafialnej dwóch nowych wikariuszy, Ks. Pawła Siwka i Ks. Arkadiusza Harbara. Proszę już dziś parafian o modlitwę za księży, którzy będą pełnili posługę duszpasterską w naszej wspólnocie.
  9. Dziękuję za pomoc materialną w prowadzonych pracach remontowych. W minionym tygodniu rodziny naszej parafii złożyły na remont domu parafialnego 350 zł.
  10. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.