OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 stycznia 2019 r – II Niedziela Zwykła

20 stycznia 2019 r. – II Niedziela Zwykła B

1. W poniedziałek Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka – z okazji ich święta dziękujemy naszym dziadkom, kierując w ich stronę najpiękniejsze życzenia i dar modlitwy.
    2. W poniedziałek od godz. 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy parafian zamieszkałych przy ulicach: Kwiatowej, Wczasowej, Skłodowskiej i Słowiańskiej.
    3. We wtorek ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. Od godz. 15.00 odwiedzimy rodziny, które zgłosiły w zakrystii chęć przyjęcia księdza. Dziękujemy wszystkim, z którymi podczas tegorocznej kolędy mogliśmy się wspólnie pomodlić i porozmawiać. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Dziękujemy również za życzliwość i troskę okazywaną ministrantom.
    4. W piątek 25 stycznia – w święto Nawrócenia św. Pawła – kończymy w Kościele Powszechnym Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Prosimy parafian o włączenie się do wspólnej modlitwy o jedność pomiędzy wyznawcami Chrystusa.
    5. Kontynuując wieloletni zwyczaj w imieniu Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich zapraszamy pracowników Służby Zdrowia w najbliższą niedzielę (27.01.br) na Mszę św. o godz. 12.00, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi Biskup Świdnicki Ignacy Dec. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe i noworoczne.
    6. Dziś po Mszach św. zbiórka na fundusz parafialny. Ofiary zostaną przeznaczone na zapłatę za ubezpieczenie kościoła od pożaru i innych nieszczęść. W tym roku koszt  ubezpieczenia obiektów parafialnych wyniesie przeszło 3.o00 zł. Bóg zapłać za życzliwość i zrozumienie.
    7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w parafiach naszej diecezji będą przeznaczone na remont kościoła katedralnego w Świdnicy.
    8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
    9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 19.00.
    10. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty w godz. od 16.30 – 16.55.
    11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.