OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 maja 2018 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

20 maja 2018 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła.
  3. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W tym tygodniu nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.30.
  5. Okazja do spowiedzi św. od poniedziałku do soboty od godz. 18.00 do 18.25.
  6. Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  7. W piątek o godz. 17.00 w Teatrze Zdrojowym odbędzie się widowisko poetycko-muzyczne: Witold Pilecki. „Melduję, Ojczyzno moja, że rozkaz wykonałem”. Wstęp wolny.
  8. W sobotę w katedrze świdnickiej o godz. 10.00 Biskup świdnicki udzieli święceń prezbiteratu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o diakonach, którzy w tym czasie poprzez ćwiczenia rekolekcyjne przygotowują się do przyjęcia święceń kapłańskich.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. zbiórka na rzecz odbudowy Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie- Zdroju.
  10. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc czerwiec i lipiec.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  12. Nasza parafia organizuje wyjazd dzieci na wakacje z Bogiem do Kołobrzegu. Zapisy i szczegółowe informacje u s. Augustyny.
  13. Dziś od godz. 14.00 do 18.00 serdecznie zapraszamy do udziału w III Parafialnym Festynie Rodzinnym pod hasłem Kochamy Cię Polsko. W ramach programu: występy muzyczne, gry i zabawy dla dzieci,  wspólne śpiewanie, konkursy, loteria fantowa, smaczne posiłki, słodkie wyroby cukiernicze oraz losowanie o pełnych godzinach wielu ciekawych nagród rzeczowych. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  14. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.