OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 listopada 2018 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

18 listopada 2018 r. – XXXIII Niedziela Zwykła B

1. W dniu dzisiejszym – po raz drugi w Kościele Powszechnym – obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
  2. Dziś o godz. 9.30 Msza św. w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny. O godz. 13.30 na cmentarzu w Szczawnie -Zdroju odbędzie się uroczystość odsłonięcia obelisku upamiętniającej obrońców ojczyzny walczących o niepodległość i suwerenność Polski z udziałem władz miejskich i Asysty Honorowej Wojska Polskiego. Dla osób, które chciałyby wziąć udział w tej uroczystości jest zorganizowany bezpłatny transport. Godziny odjazdu na cmentarz z przystanku przy Barze Zacisze o godz. 12.30; 12.45; 13.00; 13.15.
  3. Zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców na spotkania formacyjne w poniedziałek, 19.XI o godz. 18.00. Dzieci będą miały spotkanie w kościele, natomiast Rodziców zapraszamy do sali parafialnej.
  4. W środę obchodzimy wsp. Ofiarowania NMP. O godz. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Z okazji przypadającego w czwartek wsp. św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w naszej parafii w śpiew liturgiczny.
  6. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła. Po Mszy św. zbiórka na fundusz remontowy. Ofiary są przeznaczone na zapłatę za obrazy do ołtarzy bocznych w naszym kościele.
  7. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca z udziałem członków Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej z racji patronalnego święta.
  8. Przy kościele rozprowadzane są bilety na film „Największy dar” – w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich, który odbywa się w Szczawnie-Zdroju. Ostatnia projekcja w sobotę 24 listopada o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym. Cena biletu 12 zł.
  9. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć opłatki u przedstawicieli parafialnej Caritas.
  10. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – zakończenie roku liturgicznego. Ofiarami na tacę wspieramy budujące się kościoły w diecezji świdnickiej.
  11. W niedzielę 25 listopada br.o godz. 16.00 zapraszamy do naszego kościoła na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz koncert z udziałem Chóru Salve Regina pt. „Pokolenia dl@ Pokoleń”.
  12. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  13. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od 18.00 -19.00.
  14. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG