OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 lutego 2019 – VI Niedziela Zwykła

17 lutego 2019 – VI Niedziela Zwykła rok C

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie diakonii modlitwy.
  2. Spotkanie formacyjne z dziećmi klasy trzeciej i ich rodzicami odbędzie się w poniedziałek (18 lutego) o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek święto Katedry św. Piotra.
  6. Wszystkie osoby udające się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie w sobotę (23 lutego) o godz. 18.00 do salki  w domu parafialnym. Prosimy przy tej okazji o wpłatę wyznaczonej kwoty w polskiej walucie.
  7. Spotkanie ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
  8. Spotkania formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w sobotę: klasa VII o godz. 10.00; klasa VIII o godz. 11.00; klasa III gimnazjum o godz. 12.00.
  9. W minioną niedzielę na na ubezpieczenie kościoła i obiektów parafialnych ofiarowano 1083 zł. Na ogrzewanie kościoła ofiarowano 500 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom za życzliwość i wspieranie potrzeb parafii.
  10. Są jeszcze wolne intencje mszalne na miesiąc luty i marzec. Natomiast Msze św. gregoriańskie można zamawiać na miesiąc maj i późniejsze miesiące.
  11. Już dziś informujemy, że katecheza przed chrztem dla tych, którzy w najbliższym czasie planują chrzest dziecka, bądź też zamierzają pełnić funkcję rodzica chrzestnego odbędzie się w sobotę – 2 marca – o godz. 18.00 w salce domu parafialnego.
  12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.