OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 kwietnia 2016 – IV Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

17 kwietnia 2016 – IV Niedziela Wielkanocna rok C

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą nasze Seminarium Duchowne oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej w naszej diecezji.
  2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  3. Kancelaria prawna czynna we wtorek w godz. od 18.00 do 19.00.
  4. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  5. W środę o godz. 17.30 krąg biblijny.
  6. W piątek o godz. 17.30 spotkanie Ruchu Czystych Serc.
  7. W najbliższy piątek o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo Wielkanocne – Via Lucis – Drogi Światła. Ta nowa forma nabożeństwa została zatwierdzona w 2002 przez Kongregację ds. Kultu Bożego. Nawiązuje do Drogi Krzyżowej, z tym że nie medytujemy już tajemnicy Chrystusowego Krzyża i Jego boleści, ale Jego zwycięstwa. Każda z 14 stacji jest medytacją nad wybranym fragmentem Ewangelii zwiastującej Dobrą Nowinę o Zmartwychwstaniu. Zapraszamy do udziału w sprawowanym po raz pierwszy w naszej parafii nabożeństwie Drogi Światła. Prosimy, aby każdy uczestnik przyniósł świecę.
  8. Biuro Radia Maryja przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu organizuje w dniach 17-18.05.br pielgrzymkę do Lichenia i Torunia. W Toruniu pielgrzymi wezmą udział w uroczystości poświęcenia Kościoła Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na fundusz remontowy. W minioną niedzielę podczas kwesty przykościelnej zebraliśmy 834 zł 63 gr.
  10. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.