OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 czerwca 2018 –XI niedziela Zwykła B

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 czerwca 2018 –XI niedziela Zwykła B

 

 1. W dniu dzisiejszym o 15.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu rozpocznie się wspólną modlitwą Marsz dla Życia i Rodziny, zakończony festynem rodzinnym przy parafii św. Józefa Robotnika. Zachęcamy do udziału wszystkich przywiązanych do wartości rodzinnych i szacunku dla życia.
 2. Msza święta dla przedszkolaków na zakończenie roku w poniedziałek (18.06.br) o godz. 11.45 zapraszamy rodziców i dziadków.
 3. W środę w naszej diecezji przypada liturgiczne wsp. św. Alojzego Gonzagi – patrona ministrantów.
 4. W czwartek wspom. NMP Przyczyny Naszej Radości. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 18.00 – 18.30 i w piątek od godz. 8.00 – 8.30.
 5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godzinie 8.30, zapraszamy dzieci, młodzież oraz nauczycieli i rodziców.
 6. Przez cały tydzień o godz. 18.30 zapraszamy wiernych na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 7. Intencje mszalne na miesiąc lipiec, sierpień i wrzesień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
 8. Nasza parafia organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci do Kołobrzegu w terminie 13-18.08 informacje u s. Augustyny oraz dla młodzież na Mazury w dniach od 20-25.08 informacje u ks. Pawła Siwka.
 9. Odpowiadając na potrzeby osób bezdomnych zwracamy się z prośbą do naszych parafian o przekazanie odzieży dla mężczyzn, a także pościeli, kołder i koców. Rzeczy będą przyjmowane w tym tygodniu od poniedziałku do środy w godz. 18.00 do 19.00 w salce przy kościele. Z góry dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wrażliwym na potrzeby osób bezdomnych.
 10. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 9.30 pod przewodnictwem Biskupa Ignacego Deca będziemy dziękowali za posługę kapłańską Ks. Prałata Alojzego Schmidta w naszej parafii wspominając 100 rocznicę Jego urodzin. Po Mszy św. odsłonimy tablicę upamiętniającą jego postać przy placu, któremu władze miasta nadały jego imię. Zapraszamy parafian do udziału w tej uroczystości. W przyszłą niedzielę Msza św. dla dzieci rozpocznie się wyjątkowo o godz. 11.00.
 11. Dziś po Mszy św. zbiórka na fundusz remontowy. Ofiary przeznaczymy na zapłatę za wykonanie instalacji monitorującej wnętrze naszego kościoła.
 12. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.