OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 października 2016 r – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

• 20 października – czwartek – św. Jana Kantego
  • 21 października – piątek – bł. Jakuba Strzemię
  • 22 października – sobota – św. Jana Pawła II
  1. Rodziców dzieci klasy I i II zapraszamy w dniu dzisiejszym na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 10.45.
  2. W poniedziałek o godz. 18.15 zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.
  3. Poradnia prawna czynna we wtorek od godz. 18.00 do 19.00.
  4. Zapraszamy na spotkanie Ruchu Czystych Serc w piątek 21.10 br na godzinę 18:00 do salki katechetycznej.
  5. Próba scholi dziecięcej odbędzie się w najbliższy piątek o 16:00, a scholi młodzieżowej o 18:15.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowujące się do Bierzmowania odbędzie się w sobotę 22.10 br.
    w salce katechetycznej: Klasy 1 godz. 09:00; Klasy 2 godz. 10:00; Klasy 3 godz. 11:00
  7. Zapraszamy dorosłych i młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej:
  • w niedzielę o godz. 17.00
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • uczniów szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek i czwartek
    o godz. 16.30 na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny – naszymi ofiarami będziemy mogli wesprzeć misjonarzy i prowadzone przez nich dzieła.
  2. Spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w niedzielę 23.10 br. o godz. 16:00
  3. Zbliżający się miesiąc listopad jest czasem szczególnej modlitewnej pamięci o naszych bliskich zmarłych i o wszystkich, którzy mogliby liczyć na naszą modlitwę. Kartki wypominkowe wyłożone zostały przy wyjściu z kościoła oraz można je pobrać tutaj. Wypominki prosimy składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę podczas zbiórki na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Fundusz Remontowy. Ofiary składane w tym miesiącu będą przeznaczone na zapłatę za wykonanie audytu energetycznego budynku parafialnego, którego koszt wynosi 2600 zł. Dziękujemy za ofiar składane na ogrzewanie. Kolejne 5 rodzin z naszej parafii złożyło na ten cel 530 zł. Bóg zapłać  ofiarodawcom.
  6. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

KANCELARIA: wtorek i czwartek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym