OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 czerwca 2015 – XI Niedziela zwykła

14. czerwca 2015 – XI Niedziela zwykła B

1. W poniedziałek 15. czerwca, jak co roku przypada na naszą wspólnotę parafialną udział w Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 7.00. Zapraszamy w tym dniu zarówno naszych parafian jak i kuracjuszy do modlitewnego czuwania przed Najświętszym Sakramentem. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • w poniedziałek – bł. Jolantę
  • w środę – św. Brata Alberta Chmielowskiego
  • w sobotę – św. Alojzego Gonzagę – patrona ministrantów
  1. Przez cały miesiąc czerwiec na godz. 18.30 zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Zapraszamy dzieci klas I i II szkoły podstawowej wraz z rodzicami na zakończenie pierwszego roku przygotowań do I Komunii Świętej w czwartek na godz. 18.30. Po nabożeństwie czerwcowym dzieciom zostaną wręczone zaświadczenia potwierdzające udział w pierwszym roku przygotowań
  3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Mszę św. prymicyjną w naszej wspólnocie parafialnej odprawi neoprezbiter ks. Kamil Pawlik. Po Mszy św. będzie można podejść do indywidualnego błogosławieństwa.
  5. W dniach od 26. do 28. czerwca,  w parafii św. Józefa Oblubieńca w Wałbrzychu, odbędą się III WARSZTATY WYZWOLENIA. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej Diecezji Świdnickiej lub pod numerem telefonu podanym na plakatach.
  6. W minionym tygodniu rodziny naszej parafii złożyły na remont domu parafialnego 600 zł.  Dziękuję za pomoc materialną w prowadzonych pracach remontowych.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.