OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 stycznia 2019 r – Uroczystość Chrztu Pańskiego

13 stycznia 2019 r. – Uroczystość Chrztu Pańskiego

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
    2. Zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie opłatkowo-kolędowe dziś o godz. 16.00 w salce na plebanii.
    3. W dniach od 18 do 25 stycznia w Kościele Powszechnym trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
    4. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc okazaną osobom bezdomnym.
    5. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna wyłącznie w sobotę od godz. 8.00 do 9.00. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny od godz. 8.00 do 14.00.
    6. Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy od poniedziałku do piątku o godzinie 15.30, w sobotę o godz. 14.00 (plan).
    7. Kolęda dodatkowa odbędzie się 22 stycznia. Zgłoszenia w zakrystii u księży.
    8. Nasza parafia organizuje wyjazd dla młodzieży do Chorwacji i Medjugorje, wszelkie informacje u Ks. Pawła.
    9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy. Jeszcze w tym miesiącu planujemy zakupić 1500 l. oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
    10. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.