OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 lutego 2017 – VI Niedziela Zwykła

12 lutego 2017 – VI Niedziela Zwykła rok A

1. Dziś po Mszy św. comiesięczna zbiórka ofiar na remont dachu kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. We wtorek święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.

3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 16.30 – 16.55.

6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie. Jeszcze w tym miesiącu musimy zakupić 1500 l. oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Koszt to ok. 5.000 zł.

8. W minionym miesiącu zapłaciliśmy 2000 zł za wykonanie 3 kolejnych poręczy przy kościele. Zakupiliśmy również 3 nowe ornaty – koszt 2150 zł. W tym miesiącu zakończymy wykonywanie poręczy przy schodach prowadzących na chór – przewidywany koszt prac to 2400 zł.

9. Mając na uwadze ujednolicenie wystroju naszego kościoła, jak również właściwe oświetlenie, zwracam się z prośbą do parafian o ufundowanie 8 nowych żyrandoli – 4 do nawy głównej i 4 do naw bocznych. Czeka nas również wymiana instalacji i oświetlenia zarówno w prezbiterium kościoła, jak również w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu oraz przy ambonie. Rodziny naszej parafii, które chciałyby ufundować choć jeden żyrandol do naszego kościoła proszę o kontakt.

10. Parafianom udającym się na ferie zimowe i kuracjuszom przebywającym w naszym mieście życzymy pięknego i udanego wypoczynku.