OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 listopada 2017 r – XXXII Niedziela Zwykła A

12 listopada 2017 r. – XXXII Niedziela Zwykła A

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy obchodzimy w Kościele Powszechnym Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym na Bliskim Wschodzie – otoczmy modlitwą chrześcijan prześladowanych. Po Mszach św. zbiórka na rzecz Kościoła w potrzebie.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 ostatnie Nabożeństwo wypominkowe i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominakach.
  3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza członków na spotkanie w środę o godz. 18.00, podczas którego zostaną wybrane nowe władze stowarzyszenia. Zapraszamy również osoby, które chciałyby włączyć się w działalność stowarzyszenia.
  5. W czwartek o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów.
  7. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodych. Zapraszamy szczególnie młodzież ze szkoły gimnazjalnej i średniej.
  8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.45 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają modlitewniki.
  9. Na przełomie roku organizowane jest w Bazylei Europejskie Spotkanie Młodych w duchu Taize. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.
  10. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła. W minionym tygodniu ofiarowano na ten cel 150 zł. W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz remontowy.
  11. Akcja Katolicka już dziś zaprasza parafian i gości na projekcję filmu „Ślady Stóp”, która odbędzie się w przyszły poniedziałek, 20 listopada 2017 r. o godz.18.00 w Miejskiej Bibliotece w Szczawnie Zdroju. Ślady stóp” to film o wyprawie do Santiago de Compostela, w którym widz staje się pielgrzymem i wraz z bohaterami dostaje szansę na odkrycie swojej drogi życia. Czas trwania : 1 godz. 29 min. Po projekcji filmu będzie zbierana dobrowolna ofiara na pokrycie kosztów związanych z organizacją pokazu.
  12. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  13. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od 18.00 -19.00.
  14. Zachęcamy do lektury czasopism: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  15. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG