OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 kwietnia 2015 – II Niedziela Wielkanocna rok B NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

12 kwietnia 2015 – II Niedziela Wielkanocna  rok B

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest do Święto patronalne Caritas. Rozpoczynamy w Kościele w Polsce 71 Tydzień Miłosierdzia. Po mszy św. zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Świdnicką Caritas. O godz. 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie zespołu redakcyjnego gazetki parafialnej Bliżej Źródła.
  3. W środę od godz. 16.00 do 17.00 spowiedź św. dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, rodziców i świadków.
  4. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  5. W środę o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i lektorów. Próba asysty przed Mszą św. z udziałem Ks. Biskupa.
  6. W czwartek 16. kwietnia br. naszą parafię będzie wizytował J. E. Ksiądz Biskup Ignacy Dec, Biskup Świdnicki. Odbywająca się co pięć lat wizytacja kanoniczna zostanie zwieńczona uroczystą Mszą św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa o godz. 19.00, podczas której młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania (plan wizytacji). Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu we wtorek od godz. 18.00 – 19.00. Z racji wizytacji kanonicznej w czwartek kancelaria nieczynna. W sprawach pilnych proszę umawiać się telefonicznie.  Tel. 514863410.
  8. Informujemy, że parafia Świętych Aniółów Stróżów w Wałbrzychu organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 24/25 kwietnia br., której celem jest nocne czuwanie Krucjaty Różańcowej (informacje szczegółowe w gablocie przy wyjściu z kościoła).
  9. Za tydzień w kościele będziemy obchodzili po raz kolejny niedzielę Biblijną, która przypomina nam, że treść naszej wiary pochodzi z objawienia Bożego i to właśnie dlatego winniśmy czytać i rozważać Słowo Boże.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na remont domu parafialnego. W sumie uzbieraliśmy 4.120 zł.
  11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy daru pokoju serca, który rodzi się ze spotkania ze Zmartwychwstałym Panem.