OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 października 2015 r. – XXVIII Niedziela Zwykła

• 15 października – czwartek – św. Teresy od Jezusa
    • 16 października – piątek – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
    • 17 październiak – sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego
  2. Dziś przypada  XV Dzień Papieski – pod hasłem św. Jan Paweł II – Patron rodziny. Obchody dnia wyboru św. Jana Pawła II na papieża oraz doroczna zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia wspierająca uzdolnione dzieci i młodzież
    z rodzin ubogich.
  3. W poniedziałek przypada 35. rocznica śmierci ks. Alozjego Schmidta. Zapraszamy  na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji długoletniego proboszcza naszej parafii.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 (12.10.) Stowarzyszenie „Ludzie Jana Pawła II” zaprasza na program słowno – muzyczny pt. ”Jestem z Wami” na podstawie książki
    i płyty Pawła Zuchniewicza pod tym samym tytułem, który odbędzie się w naszym kościele.
  5. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie odbędzie się we wtorek po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w VII roku nowenny przed 100. rocznicą objawień fatimskich.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę (14.10.) o godz. 18.15.
  7. Spotkanie modlitewne Ruchu Czystych Serc w piątek o godz. 17.00. Tego dnia nabożeństwo różańcowe poprowadzi wspólnota Czystych Serc.
  8. W sobotę przypada dzień imienin Biskupa Ignacego – polecamy naszego pasterza opiece świętego patrona.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny – naszemi ofiarami składanymi po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć misjonarzy i prowadzone przez nich dzieła. W naszej parafii będziemy gościli ks. Tadeusza Farysia – misjonarza oraz s. Magdalenę pracującą w referacie misyjnym Świdnickiej Kurii Biskupiej. Bardzo prosimy dzieci, aby na Mszę św. o godz. 10.45 przyszły ubrane w stroje misyjne.
  10. Zapraszamy dorosłych i młodzież do wspólnej modlitwy różańcowej:
  • w dni powszednie o godz. 17.30 (po Mszy św. wieczornej)
  • w niedzielę o godz. 17.00
  • Dzieci szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek i czwartek
    o godz. 16.30 na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca.
  1. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  2. Dziękujemy za ofiar składane na ogrzewanie. Dotychczas złożono 2 240 zł.
  3. Zbliżający się miesiąc listopad jest czasem szczególnej modlitewnej pamięci o naszych bliskich zmarłych i o wszystkich, którzy mogliby liczyć na naszą modlitwę. Kartki wypominkowe wyłożone zostały przy wyjściu z kościoła. Wypominki prosimy składać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej podając nazwisko i adres zamieszkania ofiarodawcy.
  4. KANCELARIA: wtorek i czwartek po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym
  5. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.