OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 marca 2018 – IV Niedziela Wielkiego Postu

11 marca 2018 – IV Niedziela Wielkiego Postu rok B

1. Nabożeństwo pokutne Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.00.
  2. We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową.
  3. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  4. W piątek  nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla dzieci oraz o godz. 17.30 dla dorosłych i młodzieży.
  5. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.
  7. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty: od 16.30 – 16.55.
  8. Bardzo prosimy w imieniu Parafialnej Grupy Caritas o pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących. Wzorem lat ubiegłych możemy ofiarować produkty długoterminowe bądź złożyć ofiarę przy stoliku, gdzie Grupa Charytatywna rozprowadza świece wielkanocne Caritas.
  9. W imieniu ks. Roberta – naszego rekolekcjonisty – dziękuję za ofiary złożone podczas rekolekcji na budowę kościoła Miłosierdzia Bożego w Bielawie. W sumie z ofiar wiernych na tacę i złożonych jako cegiełka przy zakupie książek ofiarowano 4242 zł.
  10. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Lourdes i La Salette oraz dla młodzieży do Rzymu.
  11. Intencje Mszalne można zamawiać w zakrystii po Mszy św.
  12. Informujemy, że Towarzystwo Miłośników Szczawna-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie na palmę wielkanocną. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Towarzystwa.
  13. Dziś po Mszach św. zbiórka na fundusz remontowy związany z malowaniem prezbiterium. Serdeczne podziękowania dla wszystkich składających ofiary na fundusz remontowy, ogrzewanie kościoła i utrzymanie parafii.
  14. W czasie prac remontowych w dni powszednie Msza św. poranna w kaplicy sióstr o godz. 7.00; Msza św. wieczorna w kościele przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy.
  15. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy wytrwałości i radości w kroczeniu drogą wielkopostnej przemiany.