OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 lutego 2018 – VI Niedziela Zwykła

11 lutego 2018 – VI Niedziela Zwykła rok B

1. Dziś przypada wspom. NMP z Lourdes XXVI Światowy Dzień Chorego – Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 12.00. Zapraszamy do udziału we Mszy św. osoby dotknięte chorobą i cierpieniem.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w poniedziałek – 12 lutego – na spotkania formacyjne: o godz. 16.00 kl. IIIa;  o godz. 18.00 kl. IIIb. Przypominamy, że spotkania są obowiązkowe.
  3. 14. lutego przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy Okres czterdziestodniowego przygotowania do Uroczystości Wielkanocnych – jest to dzień w którym obowiązuje nas post ścisły. Przykazanie kościelne zobowiązuje nas w tym okresie do powstrzymania się od udziału w zabawach, aż do rozpoczęcia obchodów  Wielkanocnych i do praktykowania uczynków pokutnych: postu, modlitwy i jałmużny. Msza św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00; 9.00; 17.00; 19.00.
  4. Spotkanie grupy biblijnej w środę o godz. 18.00.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.30.
  6. Spotkanie formacyjne dla młodzieży III klasy gimnazjum, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 11.00.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej w sobotę o godz. 18.00.
  8. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc luty i marzec, które można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  9. Dziś po Mszy św. zbiórka na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
  10.  Spowiedź św. od poniedziałku do soboty od godz. 16.30 – 16.55.
  11. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 18.00 – 19.00.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na ogrzewanie. Jeszcze w tym miesiącu musimy zakupić 1500 l. oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła.
  13. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy głęboko duchowego oraz owocnego w uczynki chrześcijańskiej miłości przeżycia okresu Wielkiego Postu.