OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 listopada 2018 r – XXXII Niedziela Zwykła

11 listopada 2018 r. – XXXII Niedziela Zwykła B

1. Dziś przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 pod przewodnictwem Biskupa Adama Bałabucha z udziałem władz wojewódzkich i miejskich. Po Mszy św. apel poległych i złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą czyn niepodległościowy. O godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym odbędzie się uroczysty koncert z okazji Święta Niepodległości, na który zaprasza Pan Burmistrz.
  2. Od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00 Nabożeństwo wypominkowe i Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W środę o godz. 18.00 spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodych.
  5. Na przełomie roku w Madrycie organizowane jest Europejskie Spotkanie Młodych w duchu Taize. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła.
  6. Przy kościele rozprowadzane są bilety na film „Kateri” w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich, który odbywa się w Szczawnie-Zdroju. Najbliższa projekcja w sobotę 17 listopada o godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym. Cena biletu 12 zł.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Msza św. w intencji poległych w obronie naszej ojczyzny. O godz. 13.30 na cmentarzu w Szczawnie -Zdroju odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej obrońców ojczyzny walczących o niepodległość i suwerenność Polski z udziałem władz miejskich i kompanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego.
  8. Z tydzień – w niedzielę – podczas Mszy św. o godz. 10.45 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają modlitewniki.
  9. W niedzielę – 18 listopada – zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w intencji zmarłych Pracowników Służby Zdrowia.
  10. Dziękujemy za ofiar na ogrzewanie naszego kościoła. W minionym tygodniu ofiarowano na ten cel 350 zł. W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz remontowy.
  11. Już dziś zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz koncert z udziałem Chóru Salve Regina pt. „Pokolenia dl@ Pokoleń”, który odbędzie się w naszym kościele 25 listopada o godz. 16.00.
  12. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i obfitości łask Bożych.

OAMDG