OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 marca 2019 – I Niedziela Wielkiego Postu

10 marca 2019 – I Niedziela Wielkiego Postu rok C

1. W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W środę o godz. 18.00 spotkanie Grupy Biblijnej.
  4. Zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17.30. Nabożeństwo poprowadzi młodzież.
  5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu, a o godz. 15.00 do modlitwy w naszym kościele Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji zbliżających się rekolekcji parafialnych, które – od 5 niedzieli Wielkiego Postu – poprowadzi ks. Krzysztof Herbut.
  6. Spowiedź św. od poniedziałku do soboty: 20 minut przed poranną Mszą św. oraz od 16.30 – 16.55.
  7. Dziś po Mszy św. zbiórka na fundusz parafialny. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. wspieramy dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes”.
  9. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy błogosławionego Wielkiego Postu.