OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 lutego 2019 – V Niedziela Zwykła

10 lutego 2019 – V Niedziela Zwykła rok C

1. W poniedziałek przypada wspom. NMP z Lourdes XXVII Światowy Dzień Chorego – Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. Zapraszamy do udziału we Mszy św. osoby dotknięte chorobą i cierpieniem.
  2. Spotkanie grupy biblijnej w środę o godz. 18.00.
  3. W czwartek przypada święto świętych Cyryla i Metodego patronów Europy.
  4. W przyszłą niedzielę (17.02) podczas Mszy św. o godz. 10.45 zostaną poświęcone świece dla dzieci klasy trzeciej, które przygotowują się do I Komunii św.
  5. Spotkanie formacyjne z dziećmi klasy trzeciej i ich rodzicami odbędzie się w przyszły poniedziałek (18 lutego) o godz. 18.00.
  6. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc luty i marzec, które można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  7. W ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła ofiarowano 200 zł.
  8. Dziś po Mszy św. zbiórka na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych od pożaru i innych nieszczęść. Dotychczas zebraliśmy 1/3 potrzebnej kwoty. Bóg zapłać za życzliwość i dobroć serca.
  9. Wszystkim parafianom i kuracjuszom życzymy błogosławionego tygodnia.