OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 kwietnia 2016 – III Niedziela Wielkanocna NIEDZIELA BIBLIJNA

10 kwietnia 2016 – III Niedziela Wielkanocna rok C

NIEDZIELA BIBLIJNA

1. Dziś w kościele w Polsce rozpoczynamy VIII Tydzień Biblijny, który przypomina nam, że treść naszej wiary pochodzi z Objawienia Bożego i to właśnie dlatego winniśmy czytać i rozważać Słowo Boże.
  2. W poniedziałek – 11 kwietnia – o godz. 17.30 spotkanie dla uczniów kl. III oraz ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii świętej.
  3. W środę o godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w zakrystii lub przy ołtarzu Matki Bożej.
  4. W czwartek – 14 kwietnia – przypadają w Gnieźnie główne uroczystości upamiętniające 1050 rocznicę chrztu Polski. W naszym mieście obchody rozpoczniemy Mszą św. o godz. 9.15 dla dzieci i młodzieży. O godz. 10.30 w Teatrze Zdrojowym program patriotyczno-religijny dla uczniów i nauczycieli. O godz. 17.00 w Teatrze Zdrojowym program patriotyczno-religijny dla mieszkańców Szczawna-Zdroju i kuracjuszy. O godz. 19.00 Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych z udziałem chóru „Salve Regina”.
  5. Do 15 kwietnia trwają zapisy na ŚDM w Krakowie w dniach od 29.07 do 01.08 br. Wszelkie informacje u ks. Pawł
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek od godz. 17.00 – 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą nasze Seminarium Duchowne.
  8. Dziś w II niedzielę miesiąca po Mszy św. zbiórka ofiar fundusz remontowy naszego kościoła. Jak dotąd zebraliśmy kwotę 14 168 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. W minionym tygodniu zakupiliśmy 4 nowe mikrofony oraz zamontowaliśmy 2 głośniki. Koszt prac wyniósł 4 680 zł.
  9. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i radosnego tygodnia.