OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 czerwca 2018 – 10 Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018 – 10 Niedziela Zwykła B

1. W poniedziałek młodzież z naszej parafii wraz z ks. Pawłem wyjeżdża na pielgrzymkę do Rzymu.
  2. W poniedziałek 11 czerwca o godz. 19.45 odbędzie się zwyczajne Walne Zebranie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Zapraszamy wszystkich członków.
  3. Spotkanie Grupy biblijnej w środę o godz. 17.00.
  4. W środę – 13 czerwca – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do udziału w Nabożeństwie fatimskim połączonym z nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu nie będzie nabożeństwa czerwcowego o godz. 18.30.
  5. Przez cały tydzień o godz. 18.30 (z wyjątkiem środy) zapraszamy wiernych na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W piątek 15 czerwca, jak co roku przypada na naszą wspólnotę parafialną Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie nastąpi po Mszy św. o godz. 7.00 i zakończy się nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.30.
  7. Kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 17.00 do 18.00 (w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny 514 863 410).
  8. Intencje mszalne na miesiąc lipiec, sierpień i wrzesień można zamawiać w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz remontowy. Bóg zapłać wszystkim za wsparcie materialne parafii.
  10. Nasza parafia organizuje wyjazdy wakacyjne dla dzieci do Kołobrzegu w terminie 13-18.08 informacje u s. Augustyny oraz dla młodzież na Mazury w dniach od 20-25.08 informacje u ks. Pawła Siwka.
  11. W niedzielę 17 czerwca o 15.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Wałbrzychu rozpocznie się wspólną modlitwą Marsz dla Życia i Rodziny, zakończony festynem rodzinnym przy parafii św. Józefa Robotnika. Zachęcamy do udziału wszystkich przywiązanych do wartości rodzinnych i szacunku dla życia.
  12. W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą urodzin śp. ks. Prałata Alojzego Schmidta prosimy parafian o udostępnienie fotografii przybliżających jego postać. Udostępnione fotografie zostaną zeskanowane i zwrócone właścicielom. Zamiarem władz miasta i parafii jest przygotowanie wystawy na dzień 24 czerwca br. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 9.30 pod przewodnictwem Biskupa Ignacego Deca będziemy dziękowali za posługę kapłańską Ks. Alojzego Schmidta w naszej parafii i odsłonimy tablicę upamiętniającą jego postać przy placu, któremu władze miasta nadały jego imię. Już dziś zapraszamy parafian do udziału w tej uroczystości.
  13. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

O.A.M.D.G.