OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 maja 2016 – VI Niedziela Wielkanocna

1 maja 2016 – VI Niedziela Wielkanocna rok C

1. Rozpoczynamy miesiąc maj szczególnie poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach majowych odprawianych w naszym kościele codziennie o godz. 18.30.
  2. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 12.00, zmiana tajemnic różańcowych. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca, zwieńczona nabożeństwem Majowym o godz. 18.30.
  3. W poniedziałek 2 maja, w dniu Narodowego Święta Flagi, o godz. 19.00 zapraszamy do Teatru Zdrojowego na Koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, który poprzedzi parada ułańska o godz. 18.30.
  4. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 19.00. W tym dniu wspominamy 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchodząc Święto Narodowe módlmy się za naszą Ojczyznę i wszystkich rodaków o pomyślność i Boże błogosławieństwo dla naszego kraju. Po Mszy św. o godz. 9.00 nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.
  5. W środę wspomnienie św. Floriana. O godz. 19.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W I piątek miesiąca spowiedź św. dla dzieci i młodzieży o godz. 18.00. W tym dniu obchodzimy święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  8. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Odwiedziny chorych od 9.00 – 13.00.
  9. Zespół Szkół Marii Skłodowskiej – Curie w Szczawnie – Zdroju ul. Kolejowa 2 ogłasza nabór uczniów do klas I Liceum, Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Policealnej Szkoły dla Dorosłych. Wszelkie informacje na stronie szkoły ceramik-szczawno.pl oraz pod nr tel. 793 140 331 bądź email ceramikszczawno@wp.pl.
  10. W przyszłą niedzielę – Wniebowstąpienia Pańskiego – po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz remontowy. Bóg zapłać za ofiary składane na remont dachu naszego kościoła.
  11. Wszystkim parafianom, kuracjuszom i gościom życzymy błogosławionego i pięknego tygodnia.