OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 listopada 2015 r. – Niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych

1. listopada 2015 r. – Niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych

1. W dniu dzisiejszym przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 na cmentarzu komunalnym w Szczawnie-Zdroju rozpoczniemy nabożeństwo za zmarłych spoczywających na tym cmentarzu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Jutro Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 17.00 i 19.00. O godzinie 17.00 sprawować będziemy Mszę Świętą zbiorowa za zmarłych. Dziś można jeszcze składać intencje na Mszę Świętą zbiorową.
  3. Listopad jest miesiącem modlitewnej pamięci o naszych bliskich zmarłych i o wszystkich, którzy mogliby liczyć na naszą modlitwę. W dniach 3. – 14. listopada modlimy się w intencji zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartach wypominkowych. Nabożeństwo wypominkowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a bezpośrednio po nim Msza św. w intencji zmarłych. Szczegółowy plan modlitwy wypominkowej zostanie wywieszony 2. listopada na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy w wyznaczone dni mieszkańców ulic, za których bliskich zmarłych będziemy się modlić.
  4. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed wieczorną Mszą św.
  5. W środę o godz. 8.30 Msza święta dla uczniów klas I szkoły podstawowej – w dniu pasowania na ucznia – z poświęceniem przyborów szkolnych.
  6. W I. czwartek miesiąca – modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W I. piątek miesiąca od godz. 16.00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.
  8. W I. sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych.
  9. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym w Syrii – po Mszach św. zbiórka na rzecz Kościoła w potrzebie.
    Bardzo prosimy wszystkich wierzących oraz ludzi dobrej woli, by swoją ofiarą udzielili wsparcia udręczonemu Kościołowi w Syrii.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Doroczne spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich rozpocznie się w kościele w Szczawnie-Zdroju w niedzielę 8. listopada Mszą św. o godz. 12.00 za zmarłych lekarzy i pracowników Służby Zdrowia.
  12. W dniach od 28.12 – 01.01 organizowane jest w Walencji Europejskie Spotkanie Młodzieży w duchu Taize. Zachęcamy wszystkich młodych ludzi do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Nasza parafia również organizuje wyjazd na to spotkanie. Wszelkie informacje i zapisy u ks. Pawła .
  13. Dziękujemy za ofiar składane w kopertach na ogrzewanie naszego kościoła i zakrystii. Od początku zbiórki blisko 60 rodzin naszej parafii złożyło na ten cel 4930 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Natomiast na zakup wzmacniacza do nagłośnienia naszego kościoła ofiarowano jak dotąd 300 zł.

14. Już dziś pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu jakie zaplanowaliśmy na dzień 10. listopada br. Tego dnia w naszym kościele o godz. 18.30 wraz z chórem Canticum Novum i zespołem Asocjacja Piosenek Szczególnych zaśpiewamy wspólnie pieśni i piosenki patriotyczne. Zapraszamy do wspólnego uczczenia obchodów kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości.

OAMDG