Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 5 kwietnia 2015 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

5 kwietnia 2015 r.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim naszym drogim Parafianom, Kuracjuszom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia, aby radość Wielkanocna była źródłem pokoju serca, źródłem dobra oraz życzliwości.

Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego oświeca wiarą każdy kolejny dzień życia.

1. Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniach i uroczystej liturgii tych Świąt oraz zatroszczyli się o wystrój naszego kościoła. Za każde dobro okazane w tym czasie serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – II dzień świąt – Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00; 8.00; 9.30; 10.45; 12.00; 19.00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Zapraszamy parafian do licznego udziału w Mszy Św. z okazji I rocznicy kanonizacji św. Jana Pawła II i 10 rocznicy pogrzebu, która odbędzie się w środę 8 kwietnia br. o godz. 17.00 na stadionie w Wałbrzychu (Biały Kamień). Chcemy wspólnie wysławiać Bożą opatrzność za dar posługi św. Jana Pawła II i prowadzenie nas za Chrystusem ku wolności osobistej i narodowej.
  4. W piątek 10 kwietnia br. o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się Msza Św. w int. ofiar katastrofy smoleńskiej wspominając 5. rocznicę tamtych tragicznych wydarzeń. O godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W sobotę 11 kwietnia br. o godz. 16.00 modlitewne spotkanie Ruchu Czystych Serc.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia dziś i jutro o godzinie 15.00, a od wtorku do soboty o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy 71 Tydzień Miłosierdzia. Ofiarami składanymi po mszy św. będziemy wspierać dzieła miłosierdzia prowadzone przez Świdnicką Caritas. Po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy na godz. 15.00 do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  8. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na utrzymanie naszej parafii.