Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 1 KWIETNIA 2018 r

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

wszystkim naszym drogim Parafianom, Kuracjuszom i Gościom

składamy najserdeczniejsze życzenia,

aby radość wielkanocna była źródłem pokoju serca,

źródłem dobra oraz życzliwości.

Niech blask Chrystusa Zmartwychwstałego

oświeca wiarą każdy kolejny dzień życia.

1. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy uczestniczyli w przygotowaniach i uroczystej liturgii tych Świąt oraz zatroszczyli się o wystrój naszego kościoła. Za każde dobro okazane w tym czasie serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – II dziń świąt – Msze Święte w naszym kościele o godz. 8.00; 9.30; 10.45; 12.00; 19.00. Jak co roku ofiary składane w dniu jutrzejszym na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego (od niedzieli do soboty) w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia o godzinie 18.45. Serdecznie zapraszamy.
  4. W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od godz. 7.30 do 19.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W najbliższy piątek z racji oktawy nie obowiązuje post. Nabożeństwo I piątkowe połączone z nowenną do Miłosierdzia Bożego (18.45).
  6. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo różańcowe i wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Od godz. 9.00 – 12.00 odwiedziny chorych.
  7. W najbliższy piątek odbędzie się diecezjalna pielgrzymka do sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach.
  8. W sobotę 7 kwietnia w Wałbrzych na stadionie o godz. 15.30 Msza św. „papieska” pod przewodnictwem ks. abp. M. Mokrzyckiego – osobistego sekretarza Jana Pawła II.
  9. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień patronalny Caritas. Tradycyjnie po Mszach św. zbiórka do puszek prowadzona przez Caritas.
  10.  Spowiedź św.: 18.30 -18.55. Kancelaria we wtorek i czwartek: 17.00 – 18.00.
  11. Przypominamy, że od kwietnia Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 7.00 i 19.00, a w niedzielę o godz. 8.00; 9.30; 10.45; 12.00 i 19.00.

OAMDG