Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Wielkanocna (14.04.2024 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przy wyjściu z kościoła można z koszyczka wylosować karteczkę z siglami czyli skrótem do fragmentu z Pisma św. Zachęcam, aby wziąć sobie jedną, w domu przeczytać i pomedytować ten werset.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na fundusz remontowy naszego kościoła.
  3. Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  4. Przypominamy, że 16 czerwca odbędzie się kolejny Festyn Parafialny. Zachęcamy do przynoszenia do zakrystii lub na plebanię fantów, kompletnych gier planszowych, puzzli. A gdyby ktoś chciał się zaangażować w przygotowanie naszej wspólnej zabawy to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza, dzień modlitwy i wsparcia powołań kapłańskich. Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz WSD Diecezji Świdnickiej.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.
  7. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy dobrej niedzieli, dobrego tygodnia, wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.