Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna (21.04.2024 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na utrzymanie Metropolitarnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dzisiaj o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na próbę jutro o godz. 17.30.
  4. Zapraszamy na koncert „Blask Miłosierdzia”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 kwietnia, o godz. 16.00 w naszym kościele. Koncert został przygotowany przez osoby związane z naszą parafią. W ramach koncertu usłyszymy m.in. utwory organowe J.S. Bacha, M.-T. von Paradis, J. Rheinbergera oraz pieśni o miłosierdziu Bożym.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się przy naszym kościele „Żonkilowa Kwesta” na rzecz zarówno Wałbrzyskiego Hospicjum jak i dzieci terminalnie oraz nieuleczalnie chorych objętych opieką przez hospicjum.
  6. Przypominamy, że 16 czerwca odbędzie się kolejny Festyn Parafialny. Zachęcamy do przynoszenia do zakrystii lub na plebanię fantów, kompletnych gier planszowych, puzzli. A gdyby ktoś chciał się zaangażować w przygotowanie naszej wspólnej zabawy to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: mamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Jest także nowy numer tytułu Gość Niedzielny Historia Kościoła poświęcony Matce Bożej. Do nabycia są także książeczki „5 minut z Bogiem” na maj.
  8. Wszystkim parafianom, gościom i kuracjuszom życzymy dobrej niedzieli, dobrego tygodnia, wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.